Tweets

  • Aanstaande vrijdag, 14 Juni, is er een orgelconcert in de Bethelkerk te Urk. Achter de klavier zit dan Lubbert Gnod… https://t.co/Z7IbRN9dOc
  • RT @minneveldman: Programma orgelconcert Bethelkerk Urk 3 november 2018: - Eilander, Bach, Homilius, Karg-Elert, Zw…https://t.co/uX1aJTuoAE
  • Aanstaande zaterdag is er in de Bethelkerk een orgelconcert door @minneveldman welke om 20:00uur begint. Minne zal… https://t.co/EhcgvQUwef

Agenda

2019

14 juni Lubbert Gnodde (20.00 uur)

10 juli Bastiaan Stolk (16.00 uur)

17 juli Harm Hoeve (16.00 uur)

24 juli Rien Donkersloot (16.00 uur)

31 juli Arie v.d. Vlist (16.00 uur)

7 augustus Evan Bogerd (16.00 uur)

14 augustus Martin Mans (16.00 uur)

21 augustus Vincent de Vries (16.00 uur)

28 augustus Minne Veldman (16.00 uur)

 

2018

11 juli Gerwin v.d. Plaats

18 juli Ronald IJmker

25 juli Harry Hamer

1 augustus Dub de Vries e.a.

8 augustus André Knevel

15 augustus Everhard Zwart

22 augustus Jacob Schenk

29 augustus Minne Veldman

Alle concerten beginnen om 16.00 uur

 

2017

12 juli André van Vliet

19 juli Johan Bredewout

26 juli Dub de Vries e.a.

2 augustus Evert van de Veen

9 augustus Vincent de Vries

16 augustus Martin Zonneberg

23 augustus Bastiaan Stolk

30 augustus Minne Veldman

6 september Gert van Hoef

13 september Marien Stouten en Jan Pieter Teeuw

20 september Evan Bogerd

30 september Jaap Kramer en Hendrik van Veen

4 november Minne Veldman

 

2016

13 juli Arjan Breukhoven (16.00 uur)

20 juli Wim Magré (16.00 uur)

27 juli Everhard Zwart (16.00 uur)

3 augustus Peter Eilander (16.00 uur)

10 augustus Dub de Vries e.a. (16.00 uur)

17 augustus Harm Hoeve (16.00 uur)

24 augustus Minne Veldman (16.00 uur)

31 augustus Martin Mans (16.00 uur)

1 oktober Sander van Marion (20.00 uur)

5 november Minne Veldman (20.00 uur)

 

2015

2 mei Peter Eilander (20.00 uur)

9 mei Willem van Twillert (20.00 uur)

16 mei Rienk Bakker (20.00 uur)

30 mei Harry Hamer (20.00 uur)

8 juli Gerwin v.d. Plaats (16.00 uur)

15 juli Ronald IJmker (16.00 uur)

22 juli Hendrik van Veen (16.00 uur)

29 juli Dub de Vries e.a. (16.00 uur)

5 augustus Jorrit Woudt/Harm Hoeve (16.00 uur)

12 augustus Harry Hamer (16.00 uur)

19 augustus Minne Veldman (16.00 uur)

26 augustus Marco den Toom (16.00 uur)

17 oktober Jacob Schenk (20.00 uur)

24 oktober Evert van de Veen (20.00 uur)

31 oktober Henk Verhoef (20.00 uur)

7 november Minne Veldman (20.00 uur)

 

2014

9 juli Gerwin v.d. Plaats (16.00 uur)

16 juli Minne Veldman (16.00 uur)

23 juli Dub de Vries (16.00 uur)

30 juli Harm Hoeve (16.00 uur)

6 augustus Harry Hamer (16.00 uur)

13 augustus Hendrik van Veen (16.00 uur)

20 augustus Pieter Heykoop (16.00 uur)

27 augustus Marco den Toom (16.00 uur)

1 november Minne Veldman (20.00 uur)

 

2013

1 juni Stef Tuinstra (19.30 uur, ingebruikname orgel)

10 juli Jacob Schenk (16.00 uur)

17 juli Hielke van der Meulen (16.00 uur)

24 juli Jorrit Woudt (16.00 uur)

31 juli Dub de Vries (16.00 uur)

7 augustus Jaap Kramer (16.00 uur)

14 augustus Minne Veldman (16.00 uur)

21 augustus Hendrik van Veen (16.00 uur)

28 augustus Wilco Veldkamp (16.00 uur)

14 september Jacob Schenk (19.30 uur)

2 november Minne Veldman (20.00 uur)